Vezesd el a tyúkocskát a tyúkólba! 🙂
Mindig annyit léphetsz előre, ahányat a dobókockával dobtál.
A játék nagyon egyszerű, de azért el kell készítened, ami kb 10 perces munka. Nos, belevágsz?
Mire lesz szükséged?
- a nyomtatható lapra (letöltheted a hírlevélből)
- játékosonként 1 db csipeszre
- játékosonként 1 db hurkapálcikára
- vonalzóra, filctollra
- ragasztóra
- dobókockára
Így készítsd el!
Először a hurkapálcikát vonalzó segítségével 2 cm-enként jelöld meg!
A lapot nomtasd ki, ezen 4 kis kép-párt találsz, ez 4 játékos számára elegendő. Ha lehetőséged van, lamináld a lapokat! Ha nincs laminálód, akkor ragaszd kartonlapra!
A tyúkólat ragaszd a hurkapálcika egyik végére!
A tyúkocskát ragaszd egy csipesz szárára!
A csipesz segítségével tudsz lépegetni a hurkapálcikán!
A tyúkocskát tedd a hurkapálcika másik végére!
Hogyan játsszunk?
Minden játékos felcsipeszeli a hurkapálcikára a tyúkocskát.
A dobókockával sorban egymás után dobnak a játékosok. Mindenki annyit lép előre a hurkapálcikán a csipesz segítségével a bejelölt vonalakon, ahányat dobtak.
Az nyer, akinek a tyúkocskája elsőként ér a tyúkólba.
Ha szeretnéd letölteni a játékhoz tartozó sablont, keresd a postafiókodban! Ha korábban már feliratkoztál a hírlevélre, ezt nem kell újra megtenned! 🙂
A Gyereketető oldal már nem frissül, az új tartalmakat a Skillo.hu oldalon éred el. A Gyereketető oldal korábban ingyenes anyagait a Skillo Klubban találod meg, erről IDE KATTINTVA olvashatsz. A Skillo.hu oldalon továbbra is sokféle ingyen letölthető játékötletet osztok meg veled, ha szeretnéd ezeket megkapni, akkor itt megadhatod az adataidat, és fel tudsz iratkozni a Skillo leveleire!
Nagyon cuki, köszönöm szépen! 🙂
Szívesen 🙂
Szia én sajnos nem találom a hírlevélben a sablon letöltését.
A régebbi anyagok között keresd! 🙂