Nem, még mindig nem gasztroblog – de ami nagycsalád, otthonoktatás és gyerek, az mind elfér itt a honlapon. Szóval mi legyen a karácsonyról megmaradt már senkineksemkell mézeskalácsokkal?
Vedd elő a késes aprítót, tördeld bele a mézeseket!
Alaposan aprítsd fel!
Főzz egy adag túrógombócot, és forgasd meg a mézeskalács-morzsában!
Az ötletet a VAKVARJÚ étteremből hoztam. Ott gondolom nem maradékból készítik…nos elképelhető, hogy ezután egész évben sütöm majd a mézeseket, csak a gombóc kedvéért.
A Gyereketető oldal már nem frissül, az új tartalmakat a Skillo.hu oldalon éred el. A Gyereketető oldal korábban ingyenes anyagait a Játéktárban találod meg, erről IDE KATTINTVA olvashatsz. A Skillo.hu oldalon továbbra is sokféle ingyen letölthető játékötletet osztok meg veled, ha szeretnéd ezeket megkapni, akkor itt megadhatod az adataidat, és fel tudsz iratkozni a Skillo leveleire!